Bing. Magazyn 5/2020 to propozycja dla najmłodszych czytelników. Gazetka z mnóstwem zadań, rysunków, prezentem i ulubionymi bohaterami z bajki. Bing ma trzy lata i wspólnie z przyjaciółmi przeżywa małe i duże przygody, które do złudzenia przypominają codzienność dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych. W tym numerze: komiks, opowiadanie, zadania, wiele zadań manualnych i ciekawy prezent: Dopasowywanie kształtów – Bing, Sula i Pando!

IMG_20200905_163917-1024x1024 Bing. Magazyn 5/2020 – od EGMONT

BING

Serial animowany dla najmłodszych, którego perypetie przypominają codzienne życie każdego dziecka w wieku 2-5 lat. To propozycja dla najmłodszych. Bawi, uczy, ciekawi i pozwala na atrakcyjne spędzenie czasu czy edukację podczas zabawy. W serialu każdy epizod zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Bing bardzo często uczy się na błędach, obserwuje przyjaciół i odkrywa zagadki codziennego świata.  Bing również mierzy się z własnymi emocjami. Nazywa je z pomocą przyjaciół i wspólnie uczy się tego, jak zwyciężyć smutek czy skąd mieć w sobie więcej pewności siebie.

Gazetka odkrywa przed dzieckiem ciekawe obszary, których nie zobaczymy w serialu.

W tym numerze:

SERIALOWY KOMIKS: „Wuuusz”

OPOWIADANIE: „Fajerwerki”

ZADANIA: Gwiezdna lista dobrych uczynków

PRACE RĘCZNE:

                 • Układ planetarny

                • Zrób sobie telewizję!

A do tego:

• Zadania ćwiczące zdolności manualne

• Nauka liczenia i rozpoznawania kolorów

• Nauka kształtów i figur

• Pamięciowy quiz i wiele innych!

PREZENT: Dopasowywanie kształtów – Bing, Sula i Pando!

Dopasowywania to świetna zabawa i trening manualny. Figurki świetnie sprawdzą się także do odciskania w plastelinie, masie solnej czy piasku kinetycznym. Zabawa dla najmłodszych i nieco starszych przedszkolaków.  

Do kupienia TUTAJ i w kiosku z gazetami


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: