Bing to magazyn dla najmłodszych czytelników. Kolorowy, dostosowany do wieku 2+, z rekwizytami i ulubionym bohaterem bajki wielu dzieci w roli głównej. BING – zapraszam na prezentacje.

Bing. Magazyn 2/2020

20200303_131324690560512-1024x768 Bing. Magazyn 2/2020

Magazyn BING cieszy się sporą popularnością. Zaglądamy do magazynu nr 2. W środku znajdziemy sporo kolorowej treści. To co sprawia, że magazyn jest wartościowy to właśnie różnorodność. Znajdziemy w środku zarówno komiks, kolorowanki, wycinanki, literki, eksperymenty, zagadki i zadania jak i prezencik z bohaterem bajki tj. króliczkiem Bingiem!

Magazyn świetnie nada się podczas podróży, zabaw w domu itd.  Został wydany w prosty sposób. Dostosowany treścią do wieku dziecka od około 2 lat. Zawiera proste polecenia jak i te nieco trudniejsze. Wspólnie z osobą dorosłą dziecko będzie miało okazję skupić uwagę na zadaniu, posłuchać nowych treści z bohaterem czy wziąć udział w twórczym zadaniu. Załączony prezent to dwie figurki na palce. Nakładając je na palce dziecko może odtwarzać przygody z bajki lub tworzyć zupełnie nowe.

20200303_131324690560512-1024x768 Bing. Magazyn 2/2020

Zawartość numeru:

Serialowy komiks: „Bańki mydlane” 

Czytanka przed snem „Bąbelkowa kąpiel” 

• Rysowanki i kolorowanki 

• Zadania ćwiczące zdolności manualne 

• Nauka literek, cyfr i kolorów 

Kreatywne prace ręczne: 

• Wytnij i sklej: Przytulny domek dla kaczuszki 

• Wytnij i baw się: Bingusiowa Gra        

• Odkrywaj wzory – Malowanie bąbelkami 

• Powydzieraj i ozdób – Kolorowy ręcznik 

PREZENT! FIGURKI NA PALUSZKI: FLOP I BING

Bing to trzyletni, ciekawy świata króliczek. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każdy odcinek bajki o naszym bohaterze zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo starań nie zawsze im się wszystko udaje. Popełniają błędy, na których się uczą i już niebawem będą potrafili przewidzieć skutki swoich działań. Gdy pojawia się rozczarowanie to przyjaźń i wspólna zabawa pozwalają odzyskać pewność siebie.  


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *