BING – książeczki kartonowe. Zapraszam do przeglądu bardzo ciekawych i solidnych, trwałych książek kartonowych. To seria na podstawie animacji BING. Dwie książki kształtem przypominają serce i jajko. To dobry trop bo to także tematy przewodnie samych książek. Idealny pomysł na prezent – od serca i na Wielkanoc.

wp-1616362810515-768x1024 BING. KSIĄŻECZKI KARTONOWE. Harper Collins Polska –marzec 2021

BING to serial animowany dla najmłodszych dzieci opowiadający o przyjaźni, codziennych sytuacjach z perspektywy dziecka. Dwie nowe propozycje to kartonowe książki, które wyróżnia ciekawy kształt, solidne wydanie i ciekawa treść. Niezapomniane prezenty i bardzo ciekawe przygody na podatnie animacji BING.

Bing kocha Flopa

Autor: Opracowanie zbiorowe

Ilustrator: AcamarFilms

Tłumaczenie: Beata Żmichowska

Oprawa: kartonowa

Objętość: 10 stron

Format:190×190

Cena:19,99

Grupa docelowa:0-3 lata

Do kupienia TUTAJ

„Bing kocha Flopa” to urocza kartonowa książeczka o miłości i przyjaźni. Już od pierwszego spojrzenia kusi dziecko swym kształtem i kolorem. To wielkie serce, które można bez końca przytulać, obracać i przeglądać. Wzór nie jest przypadkowy, ponieważ książka opowiada o miłości i przyjaźni między Bingiem i Flopem. To piękne uczucie, które wyraża się w codziennych czynnościach – wspaniały przekaz dla każdego malca! Ta książka absolutnie podoba się dzieciom – i to w wieku 1 czy2 czy 4 lat!

Czekoladowe jajka

Autor: Opracowanie zbiorowe

Ilustrator: Acamar Films

Tłumaczenie: Beata Żmichowska

Oprawa: kartonowa

Objętość: 12 stron

Format:190×190

Cena:19,99

Grupa docelowa:0-3 lata

Do kupienia TUTAJ

„Czekoladowe jajka” to wesoła wiosenna historyjka o przygodach Binga i jego przyjaciół. W sam raz jako upominek na Wielkanoc. Świetnie sprawdzi się także jako edukacyjna książka o trudnej sztuce dzielenia się rzeczami z innymi. Świetnie, że książka swym kształtem nawiązuje do tytułowych jajek. Trwała książka o ciekawym kształcie, intensywnej kolorystyce i bardzo ważnym przesłaniu – zdecydowanie warto jej się przyjrzeć znacznie dłużej niż sam okres Wielkanocy!

wp-1616362810515-768x1024 BING. KSIĄŻECZKI KARTONOWE. Harper Collins Polska –marzec 2021

BING – zawsze z troskliwością i radością dla dzieci! Ciepłe, miłe i radosne historie dla dzieci w wieku 0-4 lat.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *