Znam ogromną ilość dzieci, które uwielbiają BINGA i jego przyjaciół. Nie może go więc zabraknąć na blogu! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam dwie nowości z serii przygód BINGA. Pierwsza to nowa odsłona bajki: „Bajki 5 minut przed snem”, której bohaterem jest mały króliczek.  W środku kilka opowieści z ogromną ilością kolorowych ilustracji. Kolejna z propozycji to ciekawa książka dla dzieci w wieku 2-5 lat BING Czytajmy razem.  Całkiem obszerna księga, która kryje w sobie mnóstwo edukacyjnej treści. Bo Bing uczy się świata razem z dzieckiem. Zapraszam po szczegóły.

wp-1649655579134-1024x786 Bing Bajki 5 minut przed snem oraz Bing. Czytajmy razem. WIOSNA 2022
 • Bing. Bajki 5 minut przed snem 2
 • Autor: opracowanie zbiorowe
 • Ilustrator: Acamar
 • Tłumaczenie: Regina Mościcka
 • Oprawa: flexi
 • Objętość:192 strony
 • Grupa docelowa:3-7 lat
 • Do kupienia TUTAJ
wp-1649655579134-1024x786 Bing Bajki 5 minut przed snem oraz Bing. Czytajmy razem. WIOSNA 2022

Bajki 5 minut przed snem – to seria książek do czytania dzieciom przed snem. Ich główną siłą są przede wszystkim bohaterowie, doskonale znani i uwielbiani przez dzieci. Każda z książek zawiera od kilku do kilkunastu opowiadań, a na przeczytanie każdego z nich wystarczy jedynie 5 minut, co czyni je idealną lekturą przed snem. W najnowszej książce znajdziemy aż Sześć nowych, uroczych i pełnych radości opowiadań o przygodach Binga i jego przyjaciół to wielka rzecz! Tym razem króliczek poznaje nowego, młodszego kolegę, sprzedaje wraz z Sulą zabawki, których już nie potrzebuje, uczy się bawić z psem, wraz z Flopem ratuje żabę, która wpadła do ogrodowego basenu i odwiedza park, w którym grasuje złodziej żołędzi. To tylko część przygód, które czekają na młodych czytelników w tej książce! Każda opowieść została napisana przyjaznym, bardzo prostym językiem i stanowi punkt wyjścia do fascynujących rozmów z kilkulatkiem. Opowiadania z tego zbioru to świetna propozycja do wspólnej lektury dla całej rodziny – nie tylko przed snem! W książce znalazły się opowieści: Nowy przyjaciel Binga, Wyprzedaż u Suli, Cześć, piesku; Lody na patyku; Żołędzie; Oddech smoka.

 • Bing. Czytajmy razem
 • Autor: Ted Dewan
 • Ilustrator: Ted Dewan
 • Tłumaczenie: Regina Mościcka
 • Oprawa: twarda
 • Grupa docelowa:3-7 lat
 • UWAGA -KSIĄŻKA DOSTĘPNA TYLKO W EMPIKU
wp-1649655579134-1024x786 Bing Bajki 5 minut przed snem oraz Bing. Czytajmy razem. WIOSNA 2022

Czytajmy razem i bawmy się razem a przy tym poznajmy świat i jego zasady. Gra na instrumentach muzycznych, malowanie obrazu albo… zakładanie skarpetek to dla kilkulatka wielka rzecz! Doskonale wie o tym Bing – bohater ciepłych, mądrych i pełnych uroku opowieści Teda Dewana, na podstawie których powstał uwielbiany przez maluchy na całym świecie serial.

Bing. Czytajmy razem to książka, w której czarny króliczek poznaje świat i zdobywa doświadczenia będące udziałem wszystkich kilkulatków. Książka ma duże, piękne ilustracje stworzone przez Teda Dewana, a proste i pełne uroku teksty zrozumieją nawet najmłodsze dzieci. Każda opowieść to punkt wyjścia do rozmów z maluchem o jego (lub jej) własnych przygodach z ubieraniem się „twórczością artystyczną”, ulubionych lub znienawidzonych potrawach i wielu innych codziennych doświadczeniach! Co jest największą zaletą publikacji – na pewno jej praktyczny charakter. Książka bowiem dotyczy codziennych sytuacji każdego malucha. Ulubiony bohater działa jak magnes na maluszki. Przyjemność gwarantowana.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: