Propozycje dla maluchów, które kochają Binga! Zdecydowanie ulubiony bohater animacji dla najmłodszych w wersji książkowej. Trzy propozycje dla fanów BINGA i przyjaciół. Zobaczcie co znajduje się w: Bajki 5 minut przed snem, Moje Bajeczki oraz Książeczka do wyklejania- nowości grudniowe od HarperCollins Polska 2020.

wp-1607374953652-892x1024 BING:  Bajki 5 minut przed snem, Moje Bajeczki oraz Książeczka do wyklejania. HarperCollins Polska 2020

Moje bajeczki o Bingu

Nowe wydanie klasyki o BINGU! „Moje bajeczki o Bingu” to podręczna książka z ulubionymi bohaterami animacji. Bajeczki przedstawiają nowe historie z życia Binga i jego przyjaciół. W grubej i bardzo kolorowej książeczce znajdziemy ich aż osiem. Opowieści uczą, bawią i pozwalają ćwiczyć oraz poznawać umiejętności, które warte są poznania w życiu przedszkolaka. Wielkim walorem bajeczek o Bingu jest możliwość przełożenia ich bezpośrednio na życie naszych dzieci. Każde z nich spotka się prędzej czy później z małymi dziećmi, żabami, popsutą zabawką, przygotowywaniem śniadania czy odkurzaniem.

Jak to na małe dzieci przystało, samodzielne wykonywanie działań skutkuje często wpadką. Przykładowo pierniczki źle dopilnowane mogą się przypalić a mleko i płatki śniadaniowe mogą nie trafić we właściwe miejsce. Z każdej sytuacji jest jednak wyjście! Bing nigdy się nie poddaje i wytrwale uczy się z pomocą Flopa jak naprawiać własne błędy. Każda z opowieści zawiera także streszczenie wydarzeń, podsumowanie oraz optymistyczny wniosek. Synteza pomaga zrozumieć opowieść i wyciągnąć z niej wnioski.

Całość wydana jest w formie kolorowej książeczki w której obraz w większości dominuje nad tekstem.

Książeczka do wyklejania

Maluchy uwielbiają naklejki. Tym bardziej, jeśli są to naklejki wielokrotnego użytku z ukochanym bohaterem bajki. Bing zaprasza dzieci do zabawy w której będą samodzielnie kreować akcję wydarzeń w bajkowych sceneriach. Zabawa jest bardzo prosta: wybieracie stronę i uzupełniacie ją naklejkami. Jeśli zmienicie zdanie – możecie naklejki przekleić w inne miejsce.  Do wybrania mamy sceny:

– zabawa z przyjaciółmi
-wizyta w parku
-plac zabaw
-wizyta u kuzynki Koko
-kuchnia
-piknik
– ogród
-sypialnia.

Zabawa na pewno przypadnie do gustu dziecku w wieku od około 2 lat do 4-5 a nawet więcej!

  • Bing. Bajki 5 minut przed snem
  • Autor: Żmichowska Beata
  • Wydawnictwo: HarperCollins
  • Seria: Bajki 5 minut przed snem
  • Liczba stron: 176
  • Do kupienia TUTAJ

Jeśli lubicie BINGA to na pewno zwrócicie uwagę na najnowsze wydanie Bajki 5 minut przed snem. Jeszcze ciepłe, kolorowe, ciekawe i z ulubionymi bohaterami. Króliczek BING proponuje w nim aż 11 opowiadań. Składa się na nie aż 9 nowych, wcześniej niepublikowanych, oraz dwa najbardziej lubiane – „Prezent urodzinowy” i „Gdzie jest Króliś Tuliś?” Bogato ilustrowane, kolorowe, zabawne i zawsze z morałem i wartościową nauką. Niewielka ilość tekstu an stronie, dużo dialogów, wielkie ilustracje i tekst w kolorowych ramkach sprawiają, że BING świetnie nadaje się także dla najmłodszych dzieci. Polecam od 1- 2 lat.

BING uczy dzieci właściwego zachowania, poszerza słownictwo, zachęca do zabawy z rówieśnikami. To ciepła i spokojna książka, która pozwala się także dziecku wyciszyć i w spokoju zasnąć. Wprost idealna do codziennego czytania wieczorem.

BING uczy , bawi i cieczy dzieci! Trzy propozycje – najlepiej prezentują się w pakiecie! Zdecydowanie fani Binga będą zadowoleni!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *