BING to bajka, którą uwielbiają maluszki. Świetnie wprowadza dziecko w świat dorosłych, rozumienia zjawisk, emocji czy relacji. „BING. 3 bajeczki przed snem„ to bardzo dobra książeczki dla maluszka a nawet starszego przedszkolaka. 3 opowiadania, które doskonale budują klimat zasypiania, bezpieczeństwa i spokoju. Atrakcją dla dziecka jest również świecąca w ciemności okładka!

IMG_20220311_115617_edit_190751443897455-854x1024 Bing. 3 bajeczki przed snem. HarperCollins Polska– marzec 2022, 3+

Bing. 3 bajeczki przed snem.

BING powraca z nowymi opowieściami. „BING. 3 bajeczki przed snem„  to 3 opowieści tradycyjnie bogato ilustrowane. Zostały wydane w okładce świecącej w ciemności, aby rytuał codziennego czytania z dzieckiem stał się magiczny, a wieczór spędzony na lekturze – jeszcze bardziej wyjątkowy. Okładka świeci, jeśli naświetlimy ją odpowiednio długo w świetle dziennym lub pod lampą, a efekt, jaki można podziwiać po zgaszeniu światła bardzo ciekawy! Co ważne bajki są osadzone w klimacie spokojnych i dobrze zakończonych opowieści. Budują klimat dobry do zasypiania czy wieczornych rozmów o życiu z maluszkiem. Nic dziwnego, że dzieci bardzo lubią tego króliczka i jego przyjaciół.

IMG_20220311_115617_edit_190751443897455-854x1024 Bing. 3 bajeczki przed snem. HarperCollins Polska– marzec 2022, 3+

Bing. 3 bajeczki przed snem

 • Autor: opracowanie zbiorowe
 • Ilustrator: Acamar
 • Tłumaczenie : Beata Żmichowska
 • Oprawa: twarda
 • Objętość: 72 strony
 • Format: 200×223
 • Grupa docelowa:3-7 lat
 • Do kupienia TUTAJ

Najnowsza książka z serii 3 bajeczki przed snem to trzy nowe historie w których bohaterowie przeżywają przygody, zaskoczenia i uczą się świata – a z nimi również dzieci.

 • Czym jest recykling i co można zrobić ze starych kaloszy?
 • Jaką zabawkę kupi Bing za własne pieniądze?
 • Jak się zakończyło czytanie bajek w wannie?

Zapraszam do świata opowieści z Bingiem i jego przyjaciółmi. Trzy urocze i mądre opowieści, które wprowadzą dzieci w sen i pozwolą zamknąć komfortowo dzień. Ciekawym dodatkiem jest świecąca po naświetleniu okładka. Wystarczy tylko pozostawić książkę przy oknie w ciągu dnia lub pod lampką nocną.  Lakier użyty na okładce jest w pełni bezpieczny dla dzieci, a dzięki zaokrąglonym rogom książka nadaje się nawet dla kilkulatków.

 W zbiorze znalazły się niepublikowane wcześniej opowieści napisane na podstawie odcinków serialu o przygodach Binga – Kalosze, Wybór i Opowiadanie na dobranoc.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: