Dom Montessori to cykl publikacji o pedagogice Montessori w moim domu. Znajdziecie tutaj zabawki, książki i pomysły na praktyczne wykorzystanie elementów tej wartościowej pedagogiki w rozwoju, edukacji dzieci oraz w codziennym życiu mojej rodziny. Wszystkie psy Eli to książka wydawnictwa Zakamarki – doskonale wpisująca się w założenia pedagogiki Montessori. Ogromna porcja wiedzy o otaczającym nas świecie z naciskiem na poznanie świata psów. Wszystkie psy Eli to prosty tekst i kolorowe obrazki oraz bardzooooo dużo psów różnej wielkości, rasy czy usposobienia.

20180829_2137441056697621-225x300 Biblioteka Montessori: Wszystkie psy Eli - Catarina Kruusval

  • Wszystkie psy Eli
  • tekst: Catarina Kruusval
  • ilustracje: Catarina Kruusval
  • tłumaczenie: Katarzyna Skalska
  • tytuł oryginału: Ellens alla hundar
  • język oryginału: szwedzki
  • wiek 3+
  • Do kupienia TUTAJ

O Eli i jej jabłonce możecie przeczytać TUTAJ

20180829_2137441056697621-225x300 Biblioteka Montessori: Wszystkie psy Eli - Catarina Kruusval

Pora na jeszcze ciepłą nowość od wydawnictwa Zakamarki.

Znana już z poprzednich książek sympatyczna dziewczynka o imieniu Ela tym razem zgłębia temat psów.  Ela jest wielbicielką tych czteronożnych zwierząt. Lubi wszystkie psy: duże psy i małe psy, spokojne psy i rozrabiaki. Marzeniem dziewczynki jest posiadanie własnego pieska. Bardzo chciałaby, aby tata spełnił to marzenie. Z dokładnością poznaje wszystkie napotkane psy.  Poznajcie wszystkie psy Eli i przekonajcie się, czy to marzenie się spełni.

Wszystkie psy Eli to bardzo prosta historyjka z bogatą opowieścią wizualną. Obrazki dominują, a tekst jest uzupełnieniem. Ilość tekstu doskonała do możliwości początkujących czytelników. Fabularna strona książki to ukłon w stronę miłośników psów. Każdy czytelnik razem z Elą przekona się jak wiele ras i rodzajów psów można spotkać w życiu. Czym się różnią od siebie psy, jak wyglądają a jakie mają nastroje? Frodo, Figa, Reks – psie imiona również bardzo ciekawią dziewczynkę. Ela jest skrupulatna i dociekliwa – jak to na małe dziewczynki przystało.

Książce towarzyszy piękna oprawa graficzna i bardzo miła i przyjazna fabuła. Seria prezentuje się pięknie na półce i gwarantuje uśmiech na twarzach dzieci: chłopców i dziewczynek.

O Eli możecie przeczytać także tutaj:


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *