Cudowna seria Biblioteka Bajek to trzy nowe książki z doskonale znanymi i ulubionymi postaciami z animacji Marvel oraz Disney. Przepięknie wydane, kolorowe grafiki, kredowy papier i ponad 300 stron opowieści o wciągającej  fabule. Tutaj tuż przed snem (i nie tylko) spotkasz Kubusia Puchatka, Piotrusia Pana , Syrenkę czy Hulka! Wyruszcie w świat cudownych przygód z przyjaciółmi z ulubionych bajek.

20181015_000101-300x300 Biblioteka Bajek – ulubione postacie z animacji Marvel, Disney w twoim domu. EGMONT 2018

  • Disney Klasyka. Biblioteka Bajek

  • Opowieści do snu
  • Do kupienia TUTAJ

Klasyka bajek Disneya w jednej książek – idealna połączenie do snu. Bohaterowie, których nie można nie lubić. Uwielbiane przez dzieci oraz dorosłych. Znane od pokoleń i nowe animacje, które jeszcze przed Wami. Każda na najwyższym poziomie, pełna klasy i gwarancja zadowolenia u odbiorców (tych małych i większych).

W jednej książce znajdziecie filmowe hity ostatnich lat w postaci krótkich opowiastek tuż przed snam. Bohaterowie opowieści to postacie z takich animacji jak: „Zaplątani”, „Bambi”, „Potwory i spółka”, „Wielka szóstka”, „Mała syrenka”, „Ralph Demolka”, „Toy Story”, „Kubuś Puchatek”, „Zakochany kundel”, „Piotruś Pan”, „Gdzie jest Nemo”, „Odlot”, „Śpiąca królewna”, „Król lew”, „101 dalmatyńczyków”, „Myszka Miki” i „Księga dżungli”. Krótkie fragmenty z animacji zostały zawarte na kartach pięknie ilustrowanej książki. Większość z nich to zmagania bohaterów podczas zasypiania. Mała Syrenka nie może zasnąć, cień Kapitana Haka przychodzi w nocy do dzieci, zagubiona rybka, Miki i jego przyjaciele mają sporo kłopotów podczas nocnego pikniku. Wszyscy bohaterowie są tutaj i czekają by raz jeszcze przeżyć swoje przygody w niezwykłych światach.

Książki idealne przed snem – pomagają przygotować się do spania i zasnąć. Świetne do oglądania, samodzielnego czytania lub wysłuchiwania opowieści czytanej przed dorosłego. Znakomite ilustracje, wciągające krótkie opowieści i bardzo przyjazny klimat z wspaniałymi bohaterami.

  • Kubuś i Przyjaciele. Biblioteka Bajek

  • Do kupienia TUTAJ

Przepięknie ilustrowana księga bajek których głównym bohaterem jest najsłynniejszy miś. Znany i lubiany Kubuś Puchatek w wydaniu dla najmłodszych i nieco starszych – nawet 3-10 letnich fanów.

Księga składa się piętnaście wyjątkowych historii, w których możemy spotkać nie tylko Kubusia Puchatka, ale również strachliwego Prosiaczka, wesołego Tygrysa, Kangurzycę z Maleństwem, Kłapouchego, a także Sowę Przemądrzałą. Na kartach wspaniale ilustrowanych bajek znajdziemy historie Sowy, która wyjeżdża na zjazd rodzinny, Prosiaczka który usiłuje znaleźć Kubusia podczas spaceru i bardzo bardzo bardzo się boi lub innym razem odnajduje w sobie artystę i maluje przepiękne obrazy swoich przyjaciół.

Jak na Kubusia Puchatka przystało i tutaj znajdziemy wspaniałą moc przyjaźni, zabawne perypetie ulubionych bohaterów oraz zaskakujące historie, które będziemy chcieli usłyszeć wielokrotnie. Bajeczne ilustracje oraz duża czcionka to idealna kompozycja dla młodszych czytelników.

Kolejna pozycja o Kubusiu Puchatku i przyjaciołach, która ukazała się w ostatnim czasie – to bardzo dobry czas dla młodszych i starszych fanów puchatego misia.

 

  • Marvel. Biblioteka Bajek

  • Do kupienia TUTAJ

Coś wspaniałego dla fanów animacji Marvela. Spotkanie z ulubionymi bohaterami, komiksów, filmów na kartach książki. Porywające i trzymające w napięciu historie oraz przepiękne wydanie z ogromną ilością barwnych ilustracji na ponad 300 stronach.

Avengers to grupa superbohaterów zebrana w drużynę aby chronić zazwyczaj nasz świat. Postaci w drużynie jest bardzo dużo. Znajdziemy na kartach opowieści min. Thora,  Kapitana Amerykę, Hawkeye, czy Czarną Wdowę. Akcja wydarzeń nie zna ograniczeń tak jak i przebieg historii. Poznajemy min. Hulka i jego historię, śledzimy przebieg potyczki Avengersów z Tanosem, przenosimy się do Rzymu śledzić rywalizacje między Czarną Wdową a Madame Hydrą. Opowieści jest 15. Każda o bardzo trzymającej w napięciu fabule walki zła z dobrem. Na szczęście bohaterowie przetrwają – nie zawsze jednak odniosą pełen sukces.

Jeśli masz w domu lub znasz dziecko, które uwielbia filmy, komiksy o Avengersach a chcesz by oderwało wzrok od ekranu lub chwyciło po prostu po książkę to ta opowieść to ciekawa pozycja. Ponad 300 stron fabularnej przygody w pięknej oprawie graficznej.

Czy Kapitanowi Ameryka, Iron Manowi, Hulkowi i Thorowi uda się ocalić naszą planetę i całą galaktykę przed zniszczeniem?
Czy Ultron zwycięży emocjonującą walkę w Nowym Jorku a Thanos odniesie sukces na Księżycu?

Spotkanie niezwykłych bohaterów z straszliwymi wrogami. Koktajl emocji na kartach książki. Wielka przygoda i przepięknie wydana publikacja dla młodszych  i nieco starszych dzieci (około 5-12).

Biblioteka Bajek – podsumowanie.

Piękna oprawa graficzna prosto z najwspanialszych animacji. Książki wyróżnia bogactwo ilustracji. Piękne grafiki o nasyconych kolorach i przyjaznych bohaterach wypełniają większość publikacji. Przyciągają wzrok, zachęcają do samodzielnej lektury lub wysłuchania opowieści czytanej przez dorosłego.

Książki są przepiękne, solidne i bardzo trwałe. Wielość stosunkowo krótkich opowieści to również trafna kompozycja dla dzieci w wieku około 4-8 lat, które wolą czytać / słuchać krótszych historii. Książka absolutnie się nie dłuży- a wręcz przeciwnie powoduje apatyt na kolejną opowieść.

Książka z serii Biblioteka Bajek to spotkanie z ulubionymi bohaterami, których widok powoduje radość i bardzo dużo pozytywnych emocji. Dzieci po prostu znikają, podczas śledzenia perypetii bohaterów z animacji! Dorośli wracają w sentymentalną podróż do lat własnego dzieciństwa i przeżywają jeszcze raz jego bajkową stronę. To naprawdę bardzooooo miłe spotkanie.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *