Biblioteczka Montessori. Geografia to fascynująca zabawa i nauka w jednym. Za pomocą książki do uzupełniania zabierzesz swoje dziecko w podróż po wszystkich kontynentach i zakątkach świata. Publikacja zawiera 6 stron z naklejkami flag oraz dużą mapę świata.  Pakiet edukacyjny przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Twoje dziecko pozna flagi, stolice i położenie 197 państw świata, a wszystko to w trakcie wciągającej zabawy!

20190916_081153473435968-1024x1024 Biblioteczka Montessori. Geografia. Książka do uzupełniania, dzięki której poznasz państwa świata, ich stolice oraz flagi. EGMONT 6+  JESIEŃ 2019
  • Biblioteczka Montessori. Geografia
  • Wydanie: 2019
  • Seria/cykl: BIBLIOTECZKA MONTESSORI
  • Autor: Marie Eschenbrenner, Sabine Hofmann
  • Ilustrator: Emmanuelle Tchoukriel
  • Typ oprawy: miękka
  • Do kupienia TUTAJ

Biblioteczka Montessori. Geografia to fascynująca publikacja. Zawiera informacje o których dziecko chce usłyszeć, które chce poznać i zobaczyć. Flagi, stolice, kontynenty, mapy , naklejki i zadania – wszystko w jednym miejscu!

Zadania pochodzą z szkół Montessori i absolutnie nawiązują do założeń tej wspaniałej pedagogiki.

Pakiet edukacyjny „Biblioteczka Montessori. Geografia” zawiera:

● książeczkę do uzupełniania zawierającą różnorodne zadania,

● 6 stron z naklejkami,

● dużą ścienną mapę świata o wymiarach 83 x 53 cm, którą dziecko może powiesić na ścianie.

Zestawy z serii „Biblioteczka Montessori” przeznaczone są zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli, którzy chcą pracować z dziećmi metodą Montessori.

Metoda Montessori:

– rozbudza w dziecku ciekawość świata,

– zachęca dziecko do samodzielnej pracy i pozwala mu na autonomię,

– rozwija wyobraźnię i kreatywność,

– wspiera koncentrację i uczy samodyscypliny.

Książka zawiera również przewodnik dla rodziców/nauczycieli, zadanie pomocne przy zobrazowaniu płaskiej powierzchni Ziemi oraz mapy kontynentów.  Państwa dziecko może oglądać z perspektywy wielkiej mapy lub z kart kontynentów. Zadaniem dziecka będzie również dopasowanie nazwy państwa, stolic i flag do odpowiednich miejsc – do tego służy, aż sześć stron naklejek. Dużym atutem tej książki jest dołączona mapa świata o wymiarach 80 x 53cm, piękna, kolorowa i bardzo przejrzysta.

20190916_081153473435968-1024x1024 Biblioteczka Montessori. Geografia. Książka do uzupełniania, dzięki której poznasz państwa świata, ich stolice oraz flagi. EGMONT 6+  JESIEŃ 2019

Zabawa rozwija w dziecku umiejętność posługiwania się mapą, znajomość państw, stolic, flag. Dodatkowo wspiera samodzielność uczenia się, koncentrację oraz samodyscyplinę.

Absolutnie wyjątkowa i piękna pozycja z kategorii GEOGRAFIA dla dzieci w wieku około 6-12 lat!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: