Planowanie to ważna kompetencja. Uczymy jej już dzieci. Świetnym rozwiązaniem może okazać się bezdatownik!  Macie 52 tygodnie do waszej dyspozycji. Sami decydujecie kiedy zaczynacie. Ekskluzywne i bardzo humorystyczne wydanie proponuje EGMONT. Lost Kitties i My Little Pony to rok pełen humoru, wskazówek i pomysłowych rozwiązań. Jeden z nich może być wasz w konkursie na Instagramie – śpieszcie się losowanie w Nowy Rok!

20181202_122838-11240222554-300x225 Bezdatownik – planowanie dla dzieci i młodzieży. 52 tygodnie z Lost Kitties i  My Little Pony. KOKURS!Lost Kitties. Bezdatownik kociarza

Do kupienia TUTAJ

Koci Kalendarz dla miłośnika kota! Nie zawiera dat co pozwala używać go od dowolnego momentu w roku. Podzielony jest na 52 tygodnie oraz praktyczną  przestrzeń na planowanie. Wasze tajne plany, notatki, ważne terminy i inne zapiski i bazgroły znajdą w nim miejsce. Lost Kitties zawiera bardzo dużo kocich poglądów i zdaniem mojego męża (miłośnika kotów) kocich prawd i faktów. Całość podana jest w bardzo humorystycznej wersji z solidną okładką i bardzo kolorową oprawą graficzną.

Kocie tematy to min. : szczypta złośliwości, garść absurdalnych żartów, przewrotnych horoskopów, psychotestów, zabawnych rysunków i nie mniej zabawnych życiowych porad, a do tego pełen asortyment kocich świąt – od Dnia Sardynki po Święto Wychodzenia z Szelek. Kreatywność autorów bardzo mi zaimponowała!

Bardzo dobry pomysł na prezent i ciekawe narzędzie do praktycznego planowania i notowania.

Jeśli idea bezdatownika przypadła wam do gustu a wolicie różowy świat kucyków – mam jeszcze jedną propozycję!

My Little Pony. Cutie Mark Crew. Bezdatownik przyjaciółek

Do kupienia TUTAJ

Bezdatownik Przyjaciółek to elegancki, oryginalny  prezent dla najlepszej kumpeli albo… dla samej siebie. Oczywiście sprawdzi się również dla córki,  chrześniaczki lub młodej damy, której chcemy sprezentować praktyczne i oryginalne rozwiązanie. Rozwiązanie w postacie bezdatownika to praktyczne miejsce na planowanie . Notatnik, podzielony jest na  52 tygodnie, nie zawiera dat, dzięki czemu można używać go przez okrągły rok, zaczynając od dowolnie wybranego dnia.

Znajdziemy tu mnóstwo miejsca na bazgroły i zapiski, a przede wszystkim – podpowiedzi i wskazówki, które pomogą odkryć prawdziwą magię przyjaźni! Znany z bajkowego świata humor prosto z Ponyville! Bezdatownik zawiera znane z serialu powiedzenia, horoskopy i psychotesty, a do tego zabawne święta i wyzwania, dzięki którym każdy dzień będzie piękniejszy i bardziej radosny!

Celem zadań jest podtrzymywanie przyjaźni lub tworzenie nowych znajomości, wzmocnienie dawno nie utrzymywanych kontaktów. Przykładowe zadania:

Zadzwoń do koleżanki z przedszkola,

zapytaj mamę o jej najbliższą przyjaciółkę,

zrób bransoletkę przyjaźni i podaruj ją bliskiej osobie,

świętuj z przyjaciółkami Dzień Kwiatów we Włosach albo Festiwal Ciasteczek.

Zabawne, kolorowe i humorystyczne propozycje z przyjaźnią i kucykami w roli głównej.

20181202_122838-11240222554-300x225 Bezdatownik – planowanie dla dzieci i młodzieży. 52 tygodnie z Lost Kitties i  My Little Pony. KOKURS!

KONKURS!

Zapraszam na Instagram – tam pod postem znajdziecie zadanie! Czas do północy 24.12.2018. Losowanie w Nowy Rok!

Newsletter

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach od psychologicoach.pl

Jeszcze chwilka...

Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter! Sprawdź teraz swoją pocztę.

 

 

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *