Klasyka, która wręcz MUSI być w każdym polskim domu. Eleganckie wydanie ponad pięćdziesięciu legend, baśni i podań związanych z Polską w klasycznych ilustracjach Mirosława Tokarczyka. Znane rodzicom klasyki legend jak i mniej popularne opowieści, które zabiorą całą rodzinę w świat baśni, smoków, rycerzy czy diabłów! Piękny prezent dla młodszych i starszych czytelników.

wp-1647847475674-846x1024 Baśnie i legendy polskie. Nasza Księgarnia 2022 WIOSNA 6+
  • Baśnie i legendy polskie
  • dzieło zbiorowe
  • ilustracje: Mirosław Tokarczyk
  • Wiek: 6-10
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2022
  • Liczba stron: 288
  • Wymiary: 195 x 254 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Zdecydowanie mam sentyment do klasyki. „Baśnie i legendy” polskie to pozycja, która zdecydowanie podoba się również starszym i większym. Możecie z powodzeniem podarować ją każdemu – zwłaszcza Polakowi. Bo utrzymanie historii to nasz obowiązek. Mamy jako rodzice zadbać o utrzymywanie ciągłości pokoleń poprzez także zapoznanie dzieci z historią, legendami czy podaniami z dawnych czasów. To ważne zadanie i będziecie mogli je z powodzeniem zrealizować. Pomoże w tym najnowsze wydanie książki „Baśnie i legendy polskie”. Ogromna książka i eleganckie wydanie ponad pięćdziesięciu legend, baśni i podań z różnych stron Polski z niezapomnianymi ilustracjami Mirosława Tokarczyka.

wp-1647847475674-846x1024 Baśnie i legendy polskie. Nasza Księgarnia 2022 WIOSNA 6+

Co w środku?

Ogrom opowieści – ponad 50 tytułów.
Znajdziemy tu legendy warszawskie, krakowskie i poznańskie, opowieści znad Wigier i baśnie śląskie. Opowieści o Warsie i Sawie, świętej Kindze i księciu Popielu. Historie o skarbach, zbójach i rycerzach, smokach, utopcach, diabłach i innych baśniowych stworach. Doskonały prezent dla dzieci małych i dużych, młodszych i starszych.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z opowieści o początkach Państwa Polskiego, Poznania czy księciu Popielu bo są to podania i legendy z moich rodzinnych stron.

Serdecznie polecam „Baśnie i legendy polskie” – klasyka w pięknej oprawie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: