Basia i jej młodszy brat Franek to duet znakomity. Wspólnie poznają świat i wspierają siebie wzajemnie w codziennych odkryciach. Starsza siostra jest w tym idealna – wzór i przyjaciel w jednym! W najnowszych kartonowych książkach dzieci poznają kształty oraz różne pojazdy. Krótkie opowiastki o Basi i Franku zachęcają do wspólnej lektury, rozmowy i zabawy. To inspirująca seria do wspólnego poznawania świata i rewelacyjny wstęp do historii o Basi, które absolutnie uwielbiamy i polecamy!

wp-1647843161887-1024x569 Basia, Franek i kształty oraz Basia, Franek i pojazdy. Harper Collins  NOWOŚĆ WIOSNA 2022
  • Wydanie: 2022
  • Seria/cykl: BASIA
  • Autor: Zofia Stanecka
  • Ilustrator: Marianna Oklejak
  • Typ oprawy: kartonowa
  • Do kupienia TUTAJ oraz TUTAJ

Dwie kartonowe książki z charakterystyczną szatą graficzną. To seria o Basi i jej braciszku Franku. Dzieci będą absolutnie zaciekawione najnowszymi odkryciami Franka i starszej siostry. Książki polecane od pierwszych miesięcy życia. Zdecydowanie wspierają w rozwoju poznawczym, językowym jak i budują więzi z opiekunem, rodzicem czy rodzeństwem. Trwałe, kartonowe i o ciekawej treści , która skupi dzieci na ważnych kwestiach, które aktualnie je interesują.

Basia, Franek i kształty

Franek jest jeszcze mały. Na szczęście ma starszą siostrę Basię, która jest dla niego wzorem i prawdziwą przyjaciółką. To ona objaśnia Frankowi świat. 

Tym razem Franek z pomocą Basi poznaje świat kształtów. Papierowa czapeczka na głowie Basi ma kształt trójkąta, a zdjęcia, które dzieci wspólnie oglądają, są prostokątne.

Czas na zabawę: Czy Franek znajdzie w swoim pokoju jeszcze inne kształty? A czy Ty spotkasz wokół siebie ciekawe kształty, nazwiesz je i policzysz?

Basia, Franek i pojazdy

Franek jest cały czas mały. Na szczęście ma starszą siostrę Basię, która jest dla niego wzorem i prawdziwą przyjaciółką. To ona objaśnia Frankowi świat. 

Tym razem Franek z pomocą Basi poznaje różne pojazdy. Na wsi dzieci oglądają traktor, w czasie wakacji nad morzem płyną statkiem, a wieczorem marzą o locie na Księżyc w prawdziwej rakiecie. Dobrze jest mieć starszą siostrę, która pokazuje świat!

Wartościowa książka, która zabiera nas do świata odkryć, słów, dźwięków i relacji z rodzeństwem, opiekunem czy rodzicem.

Seria Basia zyskała tej wiosny aż 5 nowych tytułów – zapraszam do zapoznania się z nimi wszystkimi! To wartościowa seria książek, które zdecydowanie skradną Wasze serca i zachęcą do spotkań z książka w ogóle! Od pierwszych miesięcy życia.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *