Barbie w swoim magazynie pokazuje rozmaite wcielania. Najbardziej znana lalka na świecie co miesiąc inspiruje i zaprasza do zabawy. Kolorowe opowiadania, zadania manualne, kreatywne i dołączony prezent, który podbija serce dziecka – w tym numerze wózek z bobasem i dodatkami. Zobaczmy wspólnie co jest w środku.

wp-1618347644414-1024x894 Barbie. Magazyn 5/2021
numer 5/2021

Bardzo często z córką Matyldą zaglądamy do saloniku prasowego. Znajdujemy tam bogatą ofertę gazet. Tym razem wybór padł na magazyn Barbie. Córka od pierwszego wejrzenia zakochała się w wózku dla lalki z akcesoriami. Dobrze znam zamiłowania mojej córki i wiem, że takiego ważnego przecież elementu wyposażenia domku dla lelek nie posiada. Radości nie ma od kilku dni końca. To dobrze, że Barbie ma takie fajne dodatki do zabaw symbolicznych. Uwielbiam jak Tysia odgrywa role i ma ku temu wielką zachętę z powodu właśnie ciekawych akcesoriów. Tym bardziej, że wózek się składa i można go umieścić w bagażniku auta. Ma to sens!

W magazynie aż roi się od kolorów. Nie zabraknie oczywiście fabularnej opowieści w formie komiksu. Tam dość nietypowa sytuacja z lukrem do ozdabiania gigantycznej babeczki.  Innym razem przygotowujemy perfekcyjną pizzę oraz ćwiczymy wzrok poprzez wyszukiwanie różnic na obrazkach.  Nie zabraknie w numerze także zadań dla dzieci w wieku szkolnym. Znajdziemy pola do wpisywania imienia, narysowania twarzy, opisywania hobby czy wypisania marzeń. W innym ćwiczeniu dziecko ma za zadanie odrysować swoją dłoń i zaprojektować na niej biżuterię czy dokończyć rysowanie naszyjnika. Jednym słowem sporo ciekawych ćwiczeń, zabaw i ciekawych inspiracji.

wp-1618347644414-1024x894 Barbie. Magazyn 5/2021

W tym numerze: 

  • Barbie w ruchu 
  • Przygody księżniczek 
  • Komiks: Szkolne intrygi 
  • Być artystką 

A do tego: 

• KONKURS: Do wygrania zestawy z Chelsea

• WYTNIJ I ZRÓB: Kwiatową girlandę i bransoletki przyjaźni 

• PLAKATY Z FILMU „Chelsea The Lost Birthday – Zgubione urodziny” 

PREZENT: WÓZEK Z BOBASEM + DODATKI

Całość kosztuje tylko 11.99 a nawet mniej – TUTAJ

Magazyn Barbie to ciekawy zbiór aktywności z prezentem. Gazetka przeznaczona jest od około 4 lat do około 8. Bez wątpienia sprawdzi się wśród wielbicieli lalki Barbie. Jestem pozytywnie zaskoczona i na pewno będziemy sprawdzać co mają ciekawego do zaprezentowania kolejne numery magazynu!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *