Zapraszam do zapoznania się z najnowszym numerem magazynu Barbie. Gazetka, która doskonale wpisuje się w zainteresowania dziewczynek, które kochają lalki. Znam jedną taką i nie mogę przejść obojętnie wobec magazynu Barbie. Zobaczcie co zawiera oraz jaki prezent dodany jest do gazety!

70982693o <strong>Barbie. Magazyn 1/2023 już w kioskach!</strong>

Mam w domu jedną z największych na świecie fankę lalek! Mamy uch mnóstwo. Każda inna, wyjątkowa. Każdego dnia przeżywa inne przygody czy wciela się w inne postacie. Zabieramy je na wyjazdy, spacery czy zwyczajne wyjścia. Jest wszędzie tam, gdzie córka. Lalka Barbie! Matylda wykazuje coraz większe zainteresowanie pisaniem i czytaniem. Stąd pomysł na magazyn. Znajdziemy w nim mnóstwo kolorowych obrazków z Barbie jak i ciekawa zadania oraz prezent.

Barbie to najbardziej znana lalka na świecie. Zabawa z nią pomaga dziewczynkom rozwijać wyobraźnię głównie dzięki wcielaniu się w rozmaite role. Barbie weterynarz, baletnica, projektantka lub piosenkarka, wszystkie je znaleźć można na łamach magazynu, a małe czytelniczki mogą tu kolorować babeczki, projektować sukienki, rozwiązywać labirynty ze zwierzakami i śledzić przygody Barbie w krótkich opowiadaniach… Wymarzona zabawa! 

W tym numerze: 

  • Ja i moja załoga 
  • W dobrym rytmie 
  • Komiks: Upragniona płyta 
  • Sięgnij gwiazd 
  • Zrób: Czekoladowe ciasto bez pieczenia 
70982693o <strong>Barbie. Magazyn 1/2023 już w kioskach!</strong>
70982693o <strong>Barbie. Magazyn 1/2023 już w kioskach!</strong>

A do tego: 

• BRANSOLETKI PRZYJAŹNI 

• 2 PLAKATY 

 PREZENT: NOTATNIK I NAKLEJKI oczywiście z Barbie!

  • Do kupienia w kiosku oraz TUTAJ
70982693o <strong>Barbie. Magazyn 1/2023 już w kioskach!</strong>

Jeśli lubicie podążać za aktualnymi nowościami i maci w domu fankę Barbie to nie ma lepszego tytułu! Zachęcam do zakupu najnowszego numeru magazynu i zabawy z najpopularniejszą lalką na świecie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: