Bajkowy świat znajdziemy w najnowszych propozycjach od EGMONT. Bohaterami dwóch nowych książek są sympatyczna łobuziara: Masza wraz z ekipą z lasu oraz uroczy i troskliwy króliczek BING. Propozycje na czytanie przed snem to opowieści „Bing. Bajki 5 minut przed snem”.  Fantastyczna zabawa, opowieść i poszukiwania obrazkowe to „Masza na tropie. Szukaj i znajdź”. Zobaczcie co znajdziecie w środku!

  • Bing. Bajki 5 minut przed snem
  • Autor: Żmichowska Beata
  • Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
  • Seria: Bajki 5 minut przed snem
  • Liczba stron: 176
  • Do kupienia TUTAJ

Jeśli lubicie BINGA to an pewno zwrócicie uwagę na najnowsze wydanie Bajki 5 minut przed snem. Króliczek BING proponuje w nim aż 11 opowiadań. Składa się na nie aż 9 nowych, wcześniej niepublikowanych, oraz dwa najbardziej lubiane – „Prezent urodzinowy” i „Gdzie jest Króliś Tuliś?” Bogato ilustrowane, kolorowe, zabawne i zawsze z morałem i wartościową nauką. Niewielka ilość tekstu an stronie, dużo dialogów, wielkie ilustracje i tekst w kolorowych ramkach sprawiają, że BING świetnie nadaje się także dla najmłodszych dzieci. Polecam od 1- 2 lat.

BING uczy dzieci właściwego zachowania, poszerza słownictwo, zachęca do zabawy z rówieśnikami. To ciepła i spokojna książka, która pozwala się także dziecku wyciszyć i w spokoju zasnąć.

Masza na tropie. Szukaj i znajdź to ogromna książka złożona z kartonowych stron. Dedykowana najmłodszym czytelnikom już od 1 roku życia.   Masza wraz z Niedźwiedziem i mieszkańcami lasu poszukuje zagubionych łyżew. Tylko po co jej łyżwy w lecie? Nieważne! Masza zaangażowała się w poszukiwania i drobiazgowo przeszukuje kilka miejsc. Przy okazji znajdując wiele innych przedmiotów – pomożesz je policzyć, zlokalizować, nazwać i podać ich kolor?

Na niezbyt skomplikowanych ilustracjach dzieci poszukują elementy widoczne w poleceniach. To doskonała zabawa, która cieczy spostrzegawczość, liczenie, nazywanie a także znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem!

Masza i BING – dwie propozycje dla najmłodszych. Świetne do zabawy, nauki i przed snem. Kolorowe, wielkie i bardzo przyjemne, wesołe i pogodne.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: