Seria Akceptuję to co czuję została stworzona przez Isabelle Filliozatoraz terapeutów i trenerów pracujących jej metodami w nurcie pozytywnego rodzicielstwa. Publikacje wspierają rodziców jak i dzieci w aktywnym poszukiwaniu dialogu z dzieckiem. Dialogu, którego celem jest wsparcie go w przeżywanych emocjach i danie narzędzi do samodzielnego radzenia sobie z nimi. Najnowsze tytuły to: Moja rodzina  oraz Złość – jak sobie z nią poradzić. Mądre, kolorowe, wypełnione po brzegi mnóstwem kolorowych i ciekawych ćwiczeń!

Akceptuję to co czuję – o serii:

Już od kilku lat mamy na rynku rewelacyjne książki z serii zabaw edukacyjno-psychologicznych dla dzieci. Isabelle Filliozat to francuska psychoterapeutka, wykładowca, autorka ponad 20 książek. Pracuje w zawodzie od 1982 roku. Twórczyni EIREM, Szkoły Inteligencji Relacyjnej i Emocjonalnej. Prowadzi wykłady w zakresie doradztwa psychologicznego w radzeniu sobie z emocjami. Przede wszystkim naucza i promuje model nowoczesnego, empatycznego rodzicielstwa. Kładzie nacisk na nauczanie, jak coś robić, a nie na to, czego nie robić. Według niej wytyczne, porady, empatia i rozsądne wsparcie, a nie pretensje, nakazy i zakazy sprawdzają się najlepiej w wytworzeniu u dziecka inteligencji emocjonalnej.Seria Akceptuje, co czuje jest stworzona właśnie w tym duchu. Proste, ciekawe zadania i zagadnienia pomogą dzieciom zmierzyć się ze swoimi lękami, poznać emocje i wzmocnić pewność siebie. Dziś porozmawiamy o rodzinie i złości.

 • Moja rodzina. Akceptuję, co czuję
 • Autor:Isabelle Filliozat; France Marie Perreault
 • Ilustrator: ZeldaZonk
 • Tłumaczenie:Katarzyna Grzyb
 • Oprawa:miękka
 • Objętość:96 stron
 • Format:220×280
 • Cena: 39,99
 • Grupa docelowa:3-7 lat
 • Do kupienia TUTAJ
wp-1646503508824-819x1024 AKCEPTUJĘ, CO CZUJĘ Moja rodzina oraz Złość - jak sobie z nią poradzić HarperCollins Polska– luty 2022

Rodziny mogą być bardzo różne! Rodzina czasami powoduje skrajne emocje. Bywa, że nie możemy zaakceptować zmian jakie zachodzą w naszej rodzinie. Bywa, że sami nie rozumiemy też co powoduje w nas złość, smutek, obawy. Z pomocą przychodzi ciekawa propozycja. To bardzo interaktywna publikacja, której celem jest wsparcie dziecka w wieku 3-7 lat na drodze akceptacji aktualnej sytuacji w własnej rodzinie. Zadania oraz tekst zawarty w książce pomagają wyrazić swoje emocje i potrzeby jak i zrozumieć zmiany zachodzące w rodzinie. Zarówno w sytuacji rozwodu, odejścia członka rodziny, narodzin rodzeństwa czy codziennych konfliktów.

Ta książka pomoże ci lepiej zrozumieć różne rodziny oraz poczuć się dobrze w swojej!

Książka została opracowana przez Isabelle Filliozat, psychoterapeutkę i guru pozytywnego rodzicielstwa we Francji, autorkę bestsellerów takich jak Próbowałam już wszystkiego i W sercu emocji dziecka.

Złość – jak sobie z nią poradzić. Akceptuję, co czuję

 • Autor: Isabelle Filliozat; Virginie Limousin
 • Ilustrator: EricVeillé
 • Tłumaczenie:Katarzyna Grzyb
 • Oprawa:miękka
 • Objętość:112 stron
 • Format:220×280
 • Cena: 39,99
 • Grupa docelowa:3-7 lat
 • Do kupienia TUTAJ
wp-1646503508824-819x1024 AKCEPTUJĘ, CO CZUJĘ Moja rodzina oraz Złość - jak sobie z nią poradzić HarperCollins Polska– luty 2022

Złość jest jak kolor czerwony! Głęboka czerwień to też motyw przewodni publikacji, która zdecydowanie spodoba się nie tylko złośnikom! Zresztą kto z nas nie bywa czasami zły? Spokojnie – ustalmy skąd bierze się złość?Jak ją wyrażać bez agresji?Od zawsze uczono nas, że złość nie jest dobra.Tak naprawdę często mylimy ją z przemocą, a to dwie zupełnie różne rzeczy!Wybuchy agresji i stres nie są przejawami prawdziwej złości.Z tej książki nauczymy się, jak odróżniać te emocje i sobie z nimi radzić. Wszystko w bardzo ciekawych i interesujących przedszkolaka (i starsze dziecko) zadaniach! Będziecie potrzebować nożyczki i inne wyróżnione we wstępie akcesoria. Z powodzeniem przejdziecie przez trening kontroli złości, który będzie super zabawą i nauką w jej trakcie!

Książka została opracowana przez Virginie Limousin, psycholożkę i terapeutkę dziecięcą, oraz Isabelle Filliozat, psychoterapeutkę i guru pozytywnego rodzicielstwa we Francji, autorkę bestsellerów takich jak Próbowałam już wszystkiego i W sercu emocji dziecka.

wp-1646503508824-819x1024 AKCEPTUJĘ, CO CZUJĘ Moja rodzina oraz Złość - jak sobie z nią poradzić HarperCollins Polska– luty 2022

Serdecznie polecam całą serię tych rewelacyjnych książek. Zdobędziecie w niej informacje, które zdecydowanie będą dla Was ważne, potrzebne i zaprocentują nowymi informacjami, technikami i wiedzą w radzeniu sobie z emocjami!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *