Moja pierwsza książka o kolorach – rewelacyjna książka z mnóstwem okienek dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rozwija sprawność grafomotoryczną i uczy podczas zabawy. Wielkoformatowa, kolorowa z realistycznymi ilustracjami. Akademia Mądrego Dziecka – Odkrywaj i baw się – 47 okienek i mnóstwo kolorów.

28383243o AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. ODKRYWAJ I BAW SIĘ. HarperCollins Polska LATO 2020

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA –Seria składa się z pięciu tytułów:

 „Moja pierwsza książka o kolorach”,          
 „Moje pierwsze 100 słów”,  
„Moje pierwsze 100 pojazdów”,      
„Moje pierwsze 100 słów na wsi”,   
„Moje pierwsze 100 zwierząt”.

To rewelacyjna i bestsellerowa seria książek, które wprowadzają najmłodsze dzieci w świat rozumienia i nazywania przedmiotów, obiektów z najbliższego otoczenia. Realistyczne ilustracje, trwałe i bardzo atrakcyjne wydanie i okienka – to doskonały zestaw. Seria zgodna z założeniami pedagogiki Montessori.  Zobaczcie jak kolorowo! Zielony, czerwony, niebieski, żółty, biały – czy potrafisz podać przykłady? Otwórz okienko i sprawdź, co się pod nim kryje! Policz kolorowe balony, poszukaj takich samych obrazków – baw się i ucz!

  • Moja pierwsza książka o kolorach
  • Autor:  Aimée Chapman, Natalie Munday, Amy Oliver
  • Ilustrator: Adria Meserve
  • Tłumaczenie:Katarzyna Grzyb
  • Oprawa:twarda
  • Objętość: 14 stron
  • Format: 270×270
  • Cena: 32,99
  • Grupa docelowa: 3-7 lat
  • Do kupienia TUTAJ

„Moja pierwsza książka o kolorach” to doskonały przewodnik po świecie barw.  Uwielbiam serię za staranność wydania, dobór i realistyczność ilustracji oraz interakcję dziecka z książką. Okienka mają specjalne otwory na palec, co znacznie ułatwia dziecku ich otwierania i zapewnie trwałość książki. To ważne, ponieważ dzieci potrafią bardzo mocnym ruchem uszkodzić książkę. Tutaj tego problemu nie ma! Trwała i kartonowa okładka, gruby papier, nasycenie barw – to bardzo ważne kwestie. Duzy format sprawia, że książka po prostu zachwyca dziecko. Kolorystyka to serce książki – zdecydowanie jest dopracowana pod tym względem. Miłym akcentem jest również obecność dzieci na ilustracjach!

28383243o AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. ODKRYWAJ I BAW SIĘ. HarperCollins Polska LATO 2020
28383243o AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. ODKRYWAJ I BAW SIĘ. HarperCollins Polska LATO 2020

„Moja pierwsza książka o kolorach” to świetna książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kolorowa, interaktywna i bardzo atrakcyjna. Bawi, uczy i pozwala poznawać świat i lepiej go zrozumieć.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: