Czas na akademię! Dziś kształty, kolory, przedmioty! Będziemy je zgadywać, nazywać i doskonale się przy tym bawić! Zapewniam Was, że najmłodsi będą zachwyceni a książeczka będzie trwałą, miłą i edukacyjną za razem atrakcją dla najmłodszych. Akademia Kici Koci. Kształty.

IMG_20210924_083905_edit_492658959822220-1024x710 Akademia Kici Koci. Kształty. Media Rodzina JESIEŃ 2021

·         Seria wydawnicza: Akademia Kici Koci

·         Ilustracje: Anita Głowińska

·         Wydawca: Media Rodzina

·         Format:197 x 197 mm

·         Liczba stron: 12 rozkładówek + okładka

·         Rodzaj oprawy: twarda

W książce „Akademia Kici Koci. Kształty” Kicia Kocia i Nunuś pokazują maluchom przedmioty o różnych kształtach – okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne, trójkątne. To ciekawa i bardzo edukacyjna zabawa w której maluchy nie tylko poznają ważne pojęcia ale także doskonale będą bawić się i ćwiczyć język. Zabawa inspiruje do zabawy w poszukiwania kształtów. Wyszukiwanie rozmaitych kształtów w swoim otoczeniu to wspaniała zabawa! Czy odnajdziesz na spacerze wszystkie kształty o których mówią Kici Kocia z bratem?

IMG_20210924_083905_edit_492658959822220-1024x710 Akademia Kici Koci. Kształty. Media Rodzina JESIEŃ 2021

Kilka słów o serii:

Pod hasłem „Wiem. Rozumiem.” autorka, Anita Głowińska, zaprasza dzieci do poznawania wraz z rezolutną kotką najbliższej im rzeczywistości. Na twardych kartach książek nowego cyklu w przystępny sposób zaprezentowane zostaną najmłodszym najpopularniejsze pojazdy, najpiękniejsze kolory i najciekawsze kształty, a także proste historyjki, które wprowadzą maluchy w świat podstaw języka angielskiego. „Kształty” to piąta książeczka z serii Akademia Kici Koci , w której Kicia Kocia i Nunuś uczą maluchy. Poprzednie to „Kolory” i „Pojazdy”, a także „Plac zabaw” oraz „Dzień z dziadkiem”. Dwa ostatnie tytuły to właśnie te książeczki, dzięki którym dziecko w sprytny sposób zetknie się z językiem angielskim.

Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele. Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek. Najnowszą propozycją jest seria dla najmłodszych dzieci, Akademia Kici Koci, która nie tylko uczy, ale też bawi!

Od kilku lat wraz z córką (a teraz i z synem) jesteśmy fanami serii o pomysłowej i ciekawej świata kotce. Uwielbiamy odkrywać jej kolejne przygody i doskonale się bawić w towarzystwie rodzeństwa. Zapraszam wszystkich do nowych przygód z serii, która dedykowana jest dzieciom w wieku 2-6 lat. Zdecydowanie czekają Was radosne miny na dziecięcych buziach i satysfakcja, że czytacie książkę, która również uczy podczas przyjemnej zabawy.

·         Do kupienia TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *