Kicia Kocia spędza z bratem miły dzień w towarzystwie dziadka. To także okazja do nauki języka angielskiego! Wszystko w ciekawej i trwałej oprawie, interesującej szacie graficznej i z mnóstwem ciekawych sytuacji. Seria dedykowana dla najmłodszych jak i wszystkich wielbicieli Kici Koci!

IMG_20210924_083905_edit_492658959822220-1024x710 „Akademia Kici Koci. Dzień z dziadkiem. A Day with Grandpa” Media Rodzina 2021

·         Seria wydawnicza: Akademia Kici Koci

·         Ilustracje: Anita Głowińska

·         Wydawca: Media Rodzina

·         Format:197 x 197 mm

·         Liczba stron: 12 rozkładówek + okładka

·         Rodzaj oprawy: twarda

·         Do kupienia TUTAJ

Rezolutna kotka Kici Kocia spędza ciekawy dzień z bratem. Tym razem mają mnóstwo czasu, aby pobyć z dziadkiem. Zaczynają od pysznego jedzenia, aby następnie wybrać się na świeże powietrze i pobiegać! Co to będzie za dzień! Pełen miłych sytuacji, zabawy i nauki angielskich zwrotów! Razem z bohaterami nasze dzieci mają okazję na zapamiętanie angielskich słówek – tym bardziej, że książkę czyta się wielokrotnie! Bo Kici Kocia wciąga i zdecydowanie jest to świetna sytuacja by w zabawie nauczyć dziecko prostych i przydatnych zwrotów z angielskiego.

·         Kilka słów o serii od Media Rodzina 

·         W Akademii Kici Koci najmłodsi czytelnicy odkrywają świat i przydatne słowa z najbliższego otoczenia. „Dzień z dziadkiem” to czwarta książeczka z serii, w której Kicia Kocia i Nunuś uczą maluchy. Poprzednie to „Kolory” i „Pojazdy”, a także „Plac zabaw – Playground”, również do nauki angielskiego. Jest to już druga książka, dzięki której dziecko w sprytny sposób zetknie się z językiem angielskim. Co bardzo ważne, Kicia Kocia nie operuje bowiem pojedynczymi wyrazami, a pełnymi komunikatami. Dzięki temu – podobnie jak z przyswajaniem języka ojczystego – nauka jest naturalna i intuicyjna. Are you ready?

·         Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele. Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek. Najnowszą propozycją jest seria dla najmłodszych dzieci, Akademia Kici Koci, która nie tylko uczy, ale też bawi!

Serdecznie polecam książeczkę (uwaga na wersje bez literki „A” przy angielskim tytule, na okładce – można je wymienić wysyłając do wydawnictwa lub dopisać literkę markerem. Prawidłowy tytuł książki to A Day with Grandpa. Błędy zdarzają się wszystkim, więc absolutnie nie mamy tutaj kłopotu z zaistniałą sytuacją – prawda? Kici Kocia dedykowana jest dzieciom do około 6 lat! Zdecydowanie polecam zabrać ją w podróż czy czytać o każdej dowolnie wybranej porze- jeśli tylko macie ochotę! Moja córka nawet zna opowieści na pamięć – co świadczy o popularności tytułu! Zachęcam serdecznie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *