20191218_1432291768413647-1024x1024 Abecadło pod lupą – Wydawnictwo Mamania.

ABECADŁO – zdecydowanie należy mu się przyjrzeć z bliska. Może wykorzystamy do tego lupę? „Abecadło pod lupą” to propozycja od Wydawnictwa Mamana, która w atrakcyjny i bardzo przystępny sposób prezentuje litery alfabetu dziecku. Poprzez zabawę w wyszukiwanie ukrytych przedmiotów, zwierząt lub innych niespodzianek utrwalamy nie tylko literki, ale także ćwiczymy spostrzeganie i doskonale się bawimy!

Abecadło pod lupą– kolejny raz MAMANIA nas zaskakuje! I to w najlepszym tego słowa znaczeniu.  Zaskakująca, interaktywna, z elementem nauki przez zabawę – czego można chcieć więcej!

Abecadło, które śledzimy za pomocą lupy to ciekawa zabawa, która ma ogromny walor edukacyjny. Poszukiwanie narysowanych na sąsiedniej stronie elementów po prostu bardzo angażuje dziecko i stanowi zabawną grę. Dzięki zastosowanej technice graficznej, obrazki nie są widoczne dla oka. Poszukiwania ukrytych liter, stanowi więc wyzwanie i okazję do generowania i  przeżywania emocji.

20191218_1432291768413647-1024x1024 Abecadło pod lupą – Wydawnictwo Mamania.

Autorką książki jest Eugenia Wasylczenko, która w sprytny sposób połączyła ciekawe grafiki z interaktywną zabawą.  Dziecko wchodzi w rolę detektywa, który stymuluje swoje zmysły i trenuje spostrzeganie, cierpliwość oraz edukuje się o literkach, głoskach oraz poszerza słownictwo.

Książka stanowi także impuls do zabaw w opowiadanie historyjek, zapamiętywanie czy inne ciekawe inicjatywy, które wspólnie z dzieckiem możecie wymyślać i implikować!

  • Autor:  Eugenia Wasylczenko
  • Tytuł:    Abecadło pod lupą
  • Liczba stron: 54
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Premiera: 20 listopada 2019
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Do kupienia TUTAJ

Znajdujące się w książce obrazki są zwariowane i często bardzo zabawne. Niestandardowo znajdziemy np. kruka w kapeluszu, fokę w futrze czy tańczący brokuł. Kreatywne połączenia również stymulują dziecięcą wyobraźnię.

Zdecydowanie książka jest uniwersalnie dobra dla dziecka przedszkolnego jak i w wieku szkolnym. Zobaczcie jak moją córka z zaangażowaniem śledzi kolejne literki i odkrywa tajemnice pod lupą.

20191218_1432291768413647-1024x1024 Abecadło pod lupą – Wydawnictwo Mamania.

„Abecadło pod lupą” to świetna książka dla całej rodziny – wspólnie szukacie ukrytych elementów pod lupą. Poszerzamy słownictwo, ćwiczymy spostrzeganie i uczymy się literek! Wszystko poprzez zabawę, która ma wielki walor edukacyjny.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: