„A to” to książka szczególna. Hołd złożony kreatywności przez niezrównanego mistrza ilustracji, autora m.in. „Kropki” i „Kiedyś”. Książka, która zachęca dzieci do odkrywania, badania i rozwijania talentów! Zdecydowanie warto do niej zajrzeć, przeczytać i rozmawiać o talentach, które mamy w sobie!

IMG_20210915_153519_edit_598367426712341-1024x793 A to - Peter H. Reynolds. Mamania JESIEŃ 2021

A to

  • Autor:Peter H. Reynolds
  • Tytuł:A to
  • Tytuł oryginalny:Ish
  • Tłumacz: Zofia Rączek
  • Liczba stron:32
  • Oprawa:oprawa twarda
  • Premiera: 8 września 2021
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary:216×216

Na genialnie zilustrowanych kartach zobaczymy symboliczne ilustracje. To sympatyczny chłopiec o imieniu Ramon. Chłopiec wprost uwielbia rysować. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z jego intencją. Niestety jego brat wyśmiewa jego rysunki. Cóż, może faktycznie wazon nie wygląda jak wazon… Siostra Ramona twierdzi jednak, że wygląda wspaniale, bo… wazonow-a-to.

Ramon tworzy własną rzeczywistość! Odzyskuje radość z rysowania i zaczyna nawet pisać wiersze (wyglądają wierszow-a-to!). Popis twórczości w największym tego słowa znaczeniu!

IMG_20210915_153519_edit_598367426712341-1024x793 A to - Peter H. Reynolds. Mamania JESIEŃ 2021

„A to” to kolejna kreatywna książka autora m.in. „Kropki” i „Kiedyś”.

Kreatologia – wyjątkowa seria książek, która zachęca dzieci do odkrywania, badania i rozwijania swoich talentów! Tytuły w serii: „Kropka”, „A to” i „Kiedyś”.

Książka o której dzisiaj mówimy, to prostota formy i maksimum przekazu. Bardzo cenię ją jak i serię za balans i ogrom treści zawartej w przekazie za pośrednictwem minimum słowi bez zbędnych dodatków. Tutaj każdy element ma swoje miejsce – słuszne i trafne. Zdecydowanie seria zasługuje na sławę (którą osiągnęła na całym świecie). W sposób prosty, zrozumiały pokazuje dzieciom czym jest twórczość i jak odpowiednio do niej podchodzić. Nazywa ją również ciekawie i wspiera dzieci w poszukiwaniu własnych talentów.

Znakomita książka, która buduje w dzieciach cenną wartość: pewność siebie i wiarę we własne możliwości!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *