Trzy nowości dla wielbicieli gry Minecraft. Jeszcze ciepłe, niezwykle aktualne. Prawdziwe rarytasy dla początkujących, średniozaawansowanych jak i zaawansowanych graczy. Zdecydowanie materiał interesujący, aktualny i wzbogacający o wiedzę jak i nowe perspektywy. Zobaczmy co kryją w środku: Powieść przygodowa: Minecraft. Krach w kodzie!, Minecraft. Podręcznik kreatywności, Minecraft. Rocznik 2022.

wp-1634627200330-1024x768 3x nowości od HarperCollins Polska: Minecraft. Krach w kodzie!

Minecraft. Krach w kodzie!

·         Wydanie: 2021

·         Seria/cykl: MINECRAFT

·         Autor: Nick Eliopulos

·         Ilustrator: Alan Batson, Chris Hill

·         Tłumacz: Małgorzata Fabianowska

·         Typ oprawy: twarda

·         Do kupienia TUTAJ

Minecraft. Krach w kodzie!

Pierwsza oficjalna powieść Minecrafta z nowej sagi – Kroniki ze Stonesword! Wyrusz na spotkanie kolejnej przygody ze zgraną paczką przyjaciół: Morganem, Harper, Po, Jodi… oraz nowym graczem Theo, i przekonaj się, gdzie tym razem zaprowadzi cię wciągająca gra. 

W pierwszej części nowej sagi, „Minecraft. Krach w kodzie”, paczka przyjaciół znana z sagi Kroniki Woodsword mierzy się z kolejnym wyzwaniem. Ich dawny wróg, Król Przywoływaczy, został zamieniony w kamień. Kto to zrobił i dlaczego? Na te pytania muszą odpowiedzieć młodzi gracze. Na szczęście drużyna zyskuje nowego zawodnika – Theo, który zna się na kodowaniu jak mało kto, ale czy to wystarczy, by przywrócić do normalności dawnego przeciwnika? 

Minecraft. Krach w kodzie” to wyjątkowa powieść dla dzieci, której akcja toczy się w świecie najpopularniejszej gry na świecie jaką jest niezmiennie od kilku lat Minecrafta. Młodzi miłośnicy gry będą mieli okazję śledzić losy nastoletnich bohaterów, przeżywających przygody w wirtualnym świecie. To ciekawa propozycja dla nastolatek i nastolatków, których fascynuje gra jak i zainteresowani są przygodowymi historiami o ciekawym przebiegu.

W książce „Minecraft. Krach w kodzie” znajdziesz: 

● magiczny świat gry Minecraft, 

● wciągającą fabułę i sympatycznych bohaterów, z którymi łatwo się utożsamić; 

● czarno-białe ilustracje Alana Batsona i Chrisa Hila; 

● wartką akcję w świecie gry uwielbianej przez miliony graczy na całym świecie; 

● dostosowany do odbiorców, pełen humoru język, 

● zachętę do czytania nie tylko dla fanów Minecrafta.

Minecraft. Podręcznik kreatywności

·         Wydanie: 2021

·         Seria/cykl: MINECRAFT

·         Autor: Thomas McBrien

·         Ilustrator: Ryan Marsh

·         Tłumacz: Anna Hikiert

·         Typ oprawy: twarda

·         Do kupienia TUTAJ

Minecraft. Podręcznik kreatywności

Bardzo ciekawa propozycja dla graczy Minecraft. Zachęcająca czytelników jak krok po kroku budować budowle, oświetlać je czy jak stosować blokowe triki. Puść wodze fantazji i włącz twórcze myślenie dzięki Podręcznikowi kreatywności Minecrafta – jedynej książki, której potrzebujesz, aby nadać nowy wymiar swoim zdolnościom! W podręczniku znajdziesz też rady prosto od ekspertów w budowaniu, które z pewnością cię zainspirują!

Minecraft. Podręcznik kreatywności to oficjalny produkt Studia Mojang w specjalnym wydaniu ze złotą folią na okładce. Książka zawiera zupełnie nową treść w porównaniu z poprzednimi podręcznikami, więc jest to prawdziwa gratka nie tylko dla nowych, ale i wiernych fanów gry. 96 stron wiedzy, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Wydanie bardzo kolorowe i estetyczne.

Minecraft. Rocznik 2022

·         Wydanie: 2021

·         Seria/cykl: MINECRAFT

·         Autor: Dan Whitehead

·         Ilustrator: Ryan Marsh

·         Tłumacz: Anna Hikiert

·         Typ oprawy: twarda

·         Do kupienia TUTAJ

Minecraft. Rocznik 2022

Minecraft. Rocznik 2022 to obowiązkowa pozycja do kolekcji wszystkich fanów tej gry wszech czasów.

Nadszedł koniec roku 2021, zbliża się 2022. Jesień to czas na  kolejny oficjalny Rocznik Minecrafta – książka, której najzagorzalszym fanom gry nie trzeba przedstawiać. W wydaniu 2022 znajdziemy najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w Minecrafcie w ostatnim roku, w tym: nowy podziemny świat, który zawitał do gry w ramach aktualizacji Caves & Cliffs, czy dodatki do Minecraft Dungeons przenoszące graczy do Netheru, dżungli, a także na mroźne pustkowia. 

 

wp-1634627200330-1024x768 3x nowości od HarperCollins Polska: Minecraft. Krach w kodzie!

Trzy propozycje i trzy powody, aby opuścić świat gry by przyjrzeć mu się z innej perspektywy. Bardzo ciekawej i odmiennej niż dotychczasowe.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *