Konie – fascynujące, dzikie i piękne zwierzęta.  Lucky Prescott ma to szczęście, że jej życie jest bliskie koni. Znana z serialu animowanego NETFLIX bohaterka wraz z przyjaciółkami i nie tylko zabiera czytelniczki do swojego miasteczka. W przewodniku oraz pamiętniku i księdze zadań będzie pokazywać swoje życie i zapraszać do zabawy, edukacji oraz spędzania czasu na przyjemnościach! Zobaczcie co przygotował EGMONT.

Przyjaźń, przygoda, konie. Przewodnik. Spirit Riding Free

Przyjaźń, przygoda, konie. Przewodnik. Spirit Riding Free

Znana z serialu animowanego bohaterka chce jak najwięcej przekazać swoim czytelniczkom. W osobistym przewodniku przygotowała wraz z Pru, Abigail oraz ich wspaniałymi rumakami mnóstwo zadań, łamigłówek, pomysłów i przepisów. Oczywiście nie zabraknie także informacji o serialowym miasteczku Miradero oraz szczegółów z serialu Mustang: Duch Wolności. oprócz tego gigantyczny plakat, quizy, gry, pocztówki, ciekawostki dotyczące ras koni i jeździectwa, pomysły na własnoręcznie wykonane drobiazgi.

To co podoba mi się najbardziej to miejsce na kreatywność dziecka. Czytelniczka będzie zaproszona do swobodnej twórczości. Przydadzą się kredki, pisaki, klej itd. Znajdziemy także elementy do wyrwania, złożenia, uzupełnienia tekstem!

Przewodnik to interaktywna zabawa dla dzieci w wieku szkolnym tj. 7-14 lat. Na pewno spodoba się fankom serialu oraz wielbicielką koni!

Kolorowa szata graficzna, solidne wydanie oraz podręczny format to dodatkowy atut publikacji.

Pamiętnik Lucky. Spirit Riding Free

  • Wydanie: 2019
  • Autor: Stacia Deutsch
  • Tłumacz: Ewelina Gładka
  • Typ oprawy: miękka
  • Do kupienia TUTAJ

Pamiętnik Lucky. Spirit Riding Free

Lucky napisała pamiętnik. To zapis jej osobistych spostrzeżeń, planów, emocji oraz informacja o przebiegu dnia. A wydarzyło się sporo. Zresztą wakacje to czas, kiedy dzieje się wiele ciekawych historii. Niestety u Lucky zaczyna się od kłopotów i dziewczynka musi zarobić pieniądze, aby naprawić szkodę, którą wyrządziła cioci. A chodzi o wazon. Wraz  przyjaciółkami organizuje półkolonie dla dzieci. Czy uda się zorganizować zajęcia? Jak będą przebiegać?

Pamiętnik Lucky to opowieść fabularna oparta o serial Mustang Duch Wolności. Nie zabraknie tam postaci, koni oraz innych bohaterów znanych z animacji. Oczywiście jak na publikacje dla dzieci w wieku 7-14 lat oprawa graficzna jest bardzo bogata. Znajdziemy także bardzo dużo treści o humorystycznym zabarwieniu oraz niespodziewanych zwrotów akcji.

Coś naprawdę ciekawego dla fanek serialu oraz wielbicielek koni!

Księga zadań. Spirit Riding Free

Na koniec przysłowiowa wisienka na torcie. Księga zadań to publikacja dla fanów animacji wypełniona zadaniami, grami, naklejkami, labiryntami itd. Publikacja już od około 6/7 roku życia do około 14 lat. Zawiera zadanie o zróżnicowanym poziomie trudności. Wszystkie je łączy motyw serialowych bohaterek oraz koni. Księga zadań utrzymana jest w pogodnym nastroju, w duchu przyjaźni.

Ciekawa propozycja dla fanek serialu oraz wielbicieli koni!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: