Czytamy sylabami to znakomita seria dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Książki wspierają także wychowawczo rodziców poruszając bardzo ważne i aktualne tematy. Tym razem : „Nigdzie nie jadę! Bo ci przyłożę!” Dwie propozycje za bardzo malutkie pieniądze. Zobaczcie sami!

20200708_204109741842955-1024x768
Tytuł: Czytamy sylabami. Nigdzie nie jadę!
Tytuł oryginału: No hi vull anar!
Tłumaczenie: Karolina Jaszecka
Ilustrator: Cristina Losantos
Liczba stron: 48
Format: 145 × 190 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Premiera: 24 czerwca 2020
Wydanie: I
Seria: Czytamy sylabami

Do kupienia TUTAJ

Nie każde dziecko ma w sobie odwagę, aby śmiało wyjechać z domu na obóz czy wycieczkę szkolną. Opowieść wspiera dziewczynki i chłopców w samodzielności. Oswaja z obawami i realistycznie (no prawie bo w polskich realiach nie ma pokojów koedukacyjnych na obozach)wprowadza w tematykę obozu i wyjazdu szkolnego czy obozu. Pomaga nazwać obawy, przygotować się i zaobserwować co może się wydarzyć podczas wyjazdu. Pomaga przełamać lęk, wygrać z obawami i zyskać coś znacznie lepszego –pewność i radość z własnego rozwoju.

.

Tytuł: Czytamy sylabami. Bo ci przyłożę!
Tytuł oryginału: Pim! Pam! Pum!
Tłumaczenie: Karolina Jaszecka
Ilustrator: Cristina Losantos
Liczba stron: 48
Format: 145 × 191 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Premiera: 24 czerwca 2020
Wydanie: I
Seria: Czytamy sylabami

Do kupienia TUTAJ

Opowieść dotyka tematyki pewności siebie, agresji, komunikacji . A wszystko za sprawą nietypowej sytuacji w  której znajduje się główny bohater. Paweł idzie pierwszy raz do nowej szkoły. Już na starcie zostaje ostrzeżony przed Erykiem i Martą, których zachowanie jest w szkole bardzo uciążliwe. Agresją próbują bowiem zwrócić na siebie uwagę – skutecznie! Na szczęście Paweł wraz z rodzicami wpadają na fantastyczny pomysł, który integruje go z klasą i pozwala rozwiązać kłopotliwą sytuacje. Z tą książką nauczysz się radzić sobie z problemami, pokonywać przeszkody i współpracować z innymi.

20200708_204109741842955-1024x768

Czytam sylabami to seria książek, która doskonali umiejętności czytania najmłodszych. Krótka a jednocześnie stosunkowo rozbudowana fabuła wciąga i bardzo ciekawi czytelnika. Tekst został podzielony na sylaby, których graficzny układ wspiera dziecko w czytaniu. Psychologiczne tematy książek sprawiają, że publikacje nie tylko się podobają dzieciom ale także cieszą się popularnością wśród rodziców. Mądre i bardzo aktualne tematy, które dziecko samodzielnie odkrywa! Wartościowa seria, która sprawia, że dzieci będą zadowolone z sukcesu czytelniczego a jednocześnie dowiedzą się jak harmonijnie współpracować z rówieśnikami i dorosłymi.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: