20190224_163940384564401-776x1024 104-piętrowy domek na drzewie – dowcip w niecodziennym wydaniu od Andy Griffithsa. Nasza Księgarnia 2019

104-piętrowy domek na drzewie to ósma odsłona humorystycznej serii dla dzieci i młodzieży. Znany młodzieży (i nie tylko) z bardzo trafne poczucie humoru Andy Griffiths nie poprzestaje na laurach i publikuje wraz z Naszą Księgarnią kolejną książkę z serii. Ta opowieść dawno wymknęła się z pod kontroli, zaprzecza logice i utrudnia racjonalne myślenie. Komiks, książka, żart – wszystko w jednym!

20190224_163940384564401-776x1024 104-piętrowy domek na drzewie – dowcip w niecodziennym wydaniu od Andy Griffithsa. Nasza Księgarnia 2019
  • 104-piętrowy domek na drzewie
  • Andy Griffiths
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: broszurowa
  • Nasza Księgarnia
  • ilustrator: Terry Denton
  • tłumacz: Maciejka Mazan
  • rok wydania: 2019
  • liczba stron: 368
  • Do kupienia TUTAJ

Andy i Terry mieszkają w stuczteropiętrowym domku na drzewie (mieli dziewięćdziesięciojednopiętrowy, ale się rozbudowali).  Zresztą możecie przeczytać o tym TUTAJ na blogu. Rozbudowa przyniosła sporo korzyści i jeszcze więcej komplikacji. Absolutnie znajdziecie tutaj wszystko: sklep Skąpego Szczypana WSZYSTKO ZA DWA DOLARY, salon Szczupaka Szpanera WSZYSTKO ZA DWA MILIONY DOLARÓW, piętro głupich kapeluszy, niekończące się schody, sto niedźwiedzi, łąkę pełną kaczeńców, ptaszeńców i pomyleńców, pokój głębokich rozważań oraz Żartopis 2000™.

Czy jeszcze tutaj jesteście? Sama powiem, że moja kreatywność jest malutka przy pomysłach autora. Absolutnie zaskakujący bieg wydarzeń i wyjęte z zasad logiki postacie, przedmioty i sytuacje. Wszystko podane z dużą ilością dowcipu. Lepsze i gorsze żarty znajdziemy na dole każdej ze stron. A publikacja jest bardzo gruba.

104-piętrowy domek na drzewie to propozycja dla dzieci i młodzieży, które uwielbiają humor zanany min. Z Dzienniczka Cwaniaczka. Autor porusza się bardzo płynnie po świecie zabawnych scen, przedmiotów i kompletnie zwariowanych sytuacji.

Całość została wydana w formie pokaźnej w swej grubości książki, która przepełniona jest grafikami oraz tekstem. To komiks w którego wnętrzu znajduje się dialog, opis wydarzeń i sporo zaskoczenia. 104-piętrowy domek na drzewie to propozycja szczególna. Na pewno potrafi wciągnąć i trzymać do samego końca. Gwarancja niecodziennej fabuły i dawki humoru!

A ten domek jest najfajniejszy na świecie! No, na co czekacie? Właźcie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: