Książka z otwieranymi okienkami

100 słów na co dzień. Bing. Zabawa w chowanego. Przygody Misia Paddingtona. Książka z otwieranymi okienkami to dwie kartonowe propozycje dla miłośników bajek i okienek. W książkach znajdziecie Binga jak i Misia Paddingtona, których będziecie podglądać w różnych sytuacjach nazywając przy tym przedmioty czy miejsca.

 

wp-1634627578164-1024x687 100 słów na co dzień. Bing i Zabawa w chowanego. Przygody Misia Paddingtona.

 

100 słów na co dzień. Bing. Zabawa w chowanego.

BING jest jednym z ulubionych bohaterów książek dla dzieci. Odkrywa świat wraz z dzieckiem i pokazuje dzieciom jego wartościowe elementy. Razem z BINGiem będziemy ćwiczyć nazywanie słów znanych i powszechnie widzianych: pies, kot, kwiatek, okno, łyżka, drzwi .

Nazywanie zwierzaków, przedmiotów codziennego użytku czy domowych sprzętów to wielka rzecz i pierwszy krok w odkrywaniu świata! Ta wdzięczna książeczka z otwieranymi okienkami stanowi dla malucha zaproszenie do poznawania najbliższego otoczenia i nazw elementów codziennego, domowego życia! 

Książeczka zawiera też klapeczki, które dziecko z chęcią otwiera ćwicząc przy tym także motorykę małą i pamięć. To także doskonała zabawa w zgadywanie, nazywanie. Co ważne książka jest wykonana z solidnych elementów kartonowych. Wytrzyma długie godziny zabawy a dzięki zaokrąglonym rogom produkt jest bezpieczny nawet dla maluchów. 

Książeczka dedykowana od pierwszych miesięcy życia do wieku przedszkolnego.

 

https://youtu.be/2sW9Di3Hsjg

·         Do kupienia TUTAJ

Zabawa w chowanego. Przygody Misia Paddingtona. Książka z otwieranymi okienkami

Dziś Paddington pierwszy raz w życiu będzie bawił się w chowanego. Dzieci uwielbiają tą zabawę! Tylko, gdzie są przyjaciele! Razem z misiem odszukaj Judy, Jonatana, Mateusza, Lucky, Panią Bird, a nawet swój ulubiony przysmak – kanapkę z marmoladą. A ty lubisz bawić się w chowanego? 

 

Książki z otwieranymi okienkami to trwałe i solidne przedmioty. Dzieci je uwielbiają a zabawa w zgadywanie, zapamiętywanie przysparza malcom dużo radości. Książeczka jest trwała i odporna na dziecięce eksperymenty. Otwieranie, zamykanie klapek to świetna zabawa i trening motoryki małej. Nie tylko fanów uroczego serialu telewizyjnego Przygody Misia Paddingtona.

https://youtu.be/0VQtrVy4l3w

·         Do kupienia TUTAJ

Miś i Królik to towarzysze dziecięcych zabaw. Mili, towarzyscy i pomysłowi przewodnicy na każdy dzień zabawy. Dobrze mieć przyjaciół z którymi można odkrywać świat i poznawać jego sekrety i tajemnice.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *